VALİ YARDIMCISI MEHMET KOCABEY O ANLARI ANLATTI
Vali Yardımcısı Mehmet Kocabey, Siirt´in Baykan Kaymakamı iken bölücü terör örgütü PKK mensupları tarafından 7 Temmuz 2017´de bombalı saldırıya uğradığı anı anlattı.
Tarih: 4.10.2019 04:35:30

Vali Yardımcısı Mehmet Kocabey, 7 Temmuz 2017 tarihinde bölücü terör örgütü PKK mensupları tarafından uğradığı saldırı ile ilgili o anları gazetecilere anlattı. Siirt İl Jandarma Komutanlığı tarafında yapılan operasyonlar neticesinde kendisine ve arkadaşlarına 7 Temmuz 2017 tarihinde yapılan suikast girişiminin faillerinin öldürüldüğü haberini aldığını ifade eden Vali Yardımcısı Kocabey, devletin hiçbir zaman vatandaşı için gayretle, samimiyetle çalışan hiçbir ferdine zarar veren insanların yapmış olduğu suçları yanına kar olarak bırakmadığını ve bırakmayacağını söyledi. Bölgede devletin varlığı bütün terör örgütlerinin korkulu rüyası olmaya devam edeceğinin altını  çizen Kocabey: “Kaymakamlık görevimizi ifa ederken belirli dönemlerde belediyelere kayyum ataması yapılmıştı. 2016-2017 yılları arasında da 1 yıl süreyle Baykan´da Belediye Başkanlığı görevinde de bulundum. Diğer 2 belde belediyemiz vardı onlarda da Belediye Başkan Vekili olarak görev yaptım. Bu 2, 2,5 yıllık Baykan´daki görev süremizde bölgedeki insanlarımızın refahının arttırılması, oradaki yaşam kalitesinin arttırılması, altyapı, yol, eğitim hizmetlerinin daha güzel bir seviyeye getirilmesi adına elimizden gelen gayret, çabaları gösteriyorduk. İyi bir niyetle orada bütün çaba ve gayretlerimizi gösterirken 07 Temmuz 2017 tarihinde sabah sularında yine bir amaç için yapılan hizmetlerin denetimi, kontrolü için orada Yarımca Köyüne çıkmak üzere evden çıktığımızda yol denetimlerini yerine getirdik. Daha sonra Yarımca Karakolumuzun ziyaretine gidip arkadaşları yerinde ziyaret edelim düşüncesiyle karakolumuza da uğramıştık. Karakol dönüşü o bölgede ortaya çıktığı günden bu güne kadar bölgedeki insanın zararı için uğraşan, o insanların rahatını, mutluluğunu istemeyen eli kanlı terör örgütü mensuplarınca yola döşenen el yapımı patlayıcının patlatılması suretiyle bir suikast girişimine maruz bırakıldık. Allah, devletimize zarar vermesin bakanlığımızın bize sağlamış olduğu zırhlı araç imkanı sayesinde tabi başta Allah´ın takdiriyle ben ve yanımızdaki hiçbir arkadaşımızın burnu dahi kanamadan, o suikast girişiminden yarasız beresiz kurtulduk” dedi.

“Devletimizin Varlığı Bütün Terör Örgütlerinin Korkulu Rüyası Olmaya Devam Edecektir”

Kocabey, bölgede devletin varlığı bütün terör örgütlerinin korkulu rüyası olmaya devam edeceğini ifade ederek, şunları söyledi: “Bugün itibariyle duyduk ki; Siirt İl Jandarma Komutanlığı tarafında yapılan operasyonlar neticesinde bana ve arkadaşlarıma yapılan suikast girişiminin faillerinin öldürüldüğü haberini aldım. Bu durum bize şunu gösteriyor; devletimiz hiçbir zaman vatandaşı için gayretle, samimiyetle çalışan hiçbir ferdine zarar veren insanların yapmış olduğu suçları yanına kar olarak bırakmamıştır, bırakmayacaktır. Bu bölgede devletimizin varlığı bütün terör örgütlerinin korkulu rüyası olmaya devam edecektir. Bu bölgede çalışan arkadaşlarımız hiç yılmadan işlerine devam ediyorlar. Biz de farklı yerlerde yine devam ediyoruz. İnşallah buna benzer hadiseler, olaylar bir daha yaşanmaz. Bu olayların yaşanmış olması bizim bu bölgedeki çalışma azmimizi, gayretimizi daha da çok artırdığı gibi eli kanlı terör örgütünün, PKK´nın ve diğer uzantılarının bu bölgede ne kadar haince davranışlar içerisinde olduğunu bir kere daha apaçık ortaya koymuştur. Ben bu operasyonu yaparak terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesini sağlayan başta Siirt İl Valimize, İl Jandarma Komutanımıza, operasyonu birinci derecede gerçekleştiren jandarma personeline, özel harekat personellerimize teşekkür ediyor, ellerine sağlık diyorum. Sağ olsunlar” diye belirtti.

“İlk Başta Ne Olduğunu Anlayamadık”

Suikast girişiminin tam olduğu esnada araçlarına yönelik yola döşenen el yapımı patlayıcının patladığı anda ilk etapta ne olduğunu anlayamadıklarını vurgulayan Vali Yardımcısı Kocabey: “Suikast girişiminin tam olduğu esnada aracımıza yönelik yola döşenen el yapımı patlayıcının patladığı anda ilk etapta ne olduğunu anlayamadık. Birkaç saniye bir şaşkınlık, ne olduğunu anlayabilme çabasıyla geçti ama öndeki koruma arkadaşımızın ‘bomba patlattılar´ sesiyle biz kendimize geldik. Ve o esnada araç durmak üzeriydi bende şoför arkadaşımıza dedim ki ‘sakın durmayalım basıp gidelim´ şeklinde bağırdığımı hatırlıyorum. O esnada arkadan silah seslerini duyduk. Çok fazla sayıda silah seslerini duyduk. Terör örgütü üyeleri bombalama yaptıktan sonra çapraz ateşe almak suretiyle zararın boyutlarını daha da fazla olacak şekilde ellerinden geleni yapma gayreti içerisinde oluyorlar. Bunu düşünen özel hareket polislerimiz soğukkanlılıkla terör örgütünün pusulanma yapabileceği ihtimal, muhtemel yerlere yönelik ateşler yaparak tedbir aldılar. Daha sonra sağ salim aşağıya vardık. Tabi o esnada Sayın Valimiz o esnada olayı duymuşlar telefonla arayıp kısa bir sürede ilçemize intikal ettiler. Orada biz askerlerimizle birlikte hastaneye gittik. Ben annem, babam ve eşimin memleketteydiler evde değildiler. Onların televizyondan duyma ihtimalini düşünerek erkenden arayıp böyle bir hadisenin olduğunu ama çok şükür bir sağlık sorunumuzun olmadığını her hangi bir yara bere olmadığını ve böyle bir şey duyarlarsa endişe etmemeleri gerektiğini söyledim. Zaten ben telefon açmadan duymuşlar, televizyonda görmüşler. Ana yüreği hemen ağlamaya başladı ‘geleceğiz´ diye bir tepki verdiler. İşte ana yüreği maalesef dayanmıyor” ifadelerine yer verdi.

“Annelerimizin Yapmış Oldukları Bu Protesto Veya Bu Çabayı, Gayreti Tebrik Ediyorum”

Bir aydır annelerin  HDP Diyarbakır İl Başkanlığında devam ettiği evlat nöbetine değinen Kocabey, annelerin yapmış oldukları bu protestoyu ve bu gayreti tebrik ettiğini söyledi. Kocabey,annelerin gösterdiği tepkinin askerlerin sıktığı mermiden daha tesirli olduğunu ifade ederek, şunları aktardı: “Bugün görüyoruz Diyarbakır´daki analarımızda çocuklarını, evlatlarını bu terör örgütüne kaptırmışlar. Onlarda orada çocuklarını kurtarabilmek adına terör örgütünün eline düşmüş, onların kandırmasıyla, tehdidiyle, zorla terörist haline getirilmiş o insanları oradan kurtarmak için, o örgütün elinden kurtarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Allah yardımcıları olsun. Bu da bize şunu gösteriyor; bu eli kanlı terör örgütünün hiç bir duygu düşünceye, insani bir duyguya sahip olmadığını, insanların çocuklarını, gözbebeğini, geceleri saatlerce başında durarak büyüttükleri evlatlarını göz göre göre, tereddütsüz ölüme süren insanların elinden kurtarmak için çaba ve gayret gösteriyorlar. Bu annelerimizin yapmış oldukları bu protesto veya bu çabayı, gayreti tebrik ediyorum. Başına böyle hadise gelmiş bütün annelerin bu şekilde yapmaları gerektiğini düşünüyorum. Analarımızın vereceği bu tepki onlara askerimizin sıktığı mermiden belki daha tesirli oluyor. Bu örgütün çökmesi, toplumun içerisinde erimesi, bitmesi adına çok etkili olduğunu düşünüyorum. inşallah o çocuklarımızda biran evvel terör örgütünün ellerinden kurtulur, annelerine kavuşur diyorum” dedi.

“Yaklaşık 5-6 Yıldır Bu Bölgede Çalışıyoruz”

Vali Yardımcısı Kocabey, yaklaşık 5-6 yıldan beri bölgede görev yaptığını söyledi. Kocabey:  “Yaklaşık 5-6 yıldır bu bölgede çalışıyoruz. Biz şunu gördük; bir terör örgütü mensubunun terör örgütüne katıldıktan sonraki ömrü 5-6 yılı geçmiyor. Bir çocuk küçük yaşta terör örgütüne katılıyor en fazla o şartlarda 5-6 yıl yaşayabiliyor. Ya kolluk kuvvetimiz onları etkisiz hale getiriyor ya açlıktan, hastalıktan ölüyor veya kendi içlerinde kendi kendilerini infaz etmek suretiyle o çocukları oralarda öldürüyorlar. Bu gün bu şekilde suikast girişimleriyle o gün bizim önümüze çıkmışlardı. Çoğu zaman askerimizin, polisimizin önüne böyle eylemlerle çıkan hiç kimsenin bu yaptığı yanına kar olarak kalmıyor. Eninde sonunda, askerimiz polisimiz gerekeni yapıyor ya etkisiz hale getiriyor ya canlı yakalayıp adaletin eline teslim ediyor. Bu da bize şunu gösteriyor; Bu terör örgütü mensuplarının 3-5 seneden fazla yaşama gibi bir şansları yok. Önlerinde koca bir ömür varken neden böyle bir yolu tercih ediyorlar, neden dağlarda bir hayvan gibi yaşamayı tercih ediyorlar? Bunu normal bir insanın aklının, hafızasının alması mümkün değil. Maalesef bu böyle oluyor. Bu terör örgütü toplumun içerisindeki uzantılarıyla bu gençlerimizi kandırıyorlar, bazen parayla kandırıyorlar, bazen daha farklı şeylerle, onların iyi niyetlerini suiistimal ederek kandırıyorlar, boş vaatlerde bulunuyorlar, dağa götürüyorlar ama 3-5 sene gibi kısa bir süre içerisinde o gencecik çocuklar maalesef öldürülüyor. Buna çok üzülüyoruz ama bizim buradan gençlere çağrımız; önlerinde çok uzun bir ömür var. Böyle kendilerini kanunsuz ve örgütün işlerine yönelik bazı çağrılarda bulunan kişilere kanmasınlar. Okuyup kendi ailesine, kendi çocuklarına, kendi kardeşlerine faydalı olmaya, vatanına, milletine, devletine faydalı olmaya çalışan birer genç olsunlar diye tavsiyede bulunuyorum” ifadelerine yer verdi. 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“MÜCADELEMİZ KARARLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEKTİR”
“MÜCADELEMİZ KARARLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEKTİR”
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye´nin kuzeyinde başlattığı ‘Barış Pınarı Harekâtı´ ile terör örgütü ve terör örgütünün malum şubeleri ile hukuki mücadelenin kararlı bir şekilde devam ettiğini belirtti.
ERASMUS PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI
ERASMUS PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Muş İl Milli Eğitim Müdürü Emin Engin, Muş İl Eğitim Müdürlüğü ve bağlı kurumlar tarafından Erasmus+ programı kapsamında yapılan projelerin sergilendiği açılışa katıldı.
VALİ GÜNDÜZÖZ, ÖĞRENCİ YURDUNUN İNŞAATINI İNCELEDİ
VALİ GÜNDÜZÖZ, ÖĞRENCİ YURDUNUN İNŞAATINI İNCELEDİ
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden 750 yatak kapasiteli öğrenci yurdunun inşaatını inceledi.
KARDEŞLİK PLATFORMU´NDAN ‘BARIŞ PINARI HAREKÂTI´NA DESTEK
KARDEŞLİK PLATFORMU´NDAN ‘BARIŞ PINARI HAREKÂTI´NA DESTEK
Muş Kardeşlik Platformu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın talimatıyla başlatılan “Barış Pınarı Harekatı”na tam destek verdiklerini açıkladılar.
HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ
HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ
Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hizmet içi eğitim programı kapsamında aday öğretmenlere seminer verildi.
GAZİLERDEN “BARIŞ PINARI HAREKATI”NA TAM DESTEK
GAZİLERDEN “BARIŞ PINARI HAREKATI”NA TAM DESTEK
Anadolu Avrasya Gazi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine üye gaziler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın talimatıyla başlatılan “Barış Pınarı Harekatı”na tam destek verdiklerini belirterek, HDP´li vekillerce yapılan “İşgal Girişimi” açıklamasına ise tepki gösterdiler.
“30 BİN KİŞİ ORGAN BAĞIŞI BEKLİYOR”
“30 BİN KİŞİ ORGAN BAĞIŞI BEKLİYOR”
Türkiye´de yaklaşık 30 bin insanın organ bağışı beklediğini hatırlatan Muş Devlet Hastanesi Organ ve Doku Nakli Koordinatörü Faysal Şeker, organ bağışının önemine vurgu yaparak, “Aniden ortaya çıkan bir hastalık bizi bir organa ihtiyaç duyar hale getirebilir” dedi.
AÇILMASI PLANLANAN BAĞLAMA VE NEY EĞİTİMLERİ İÇİN TOPLANTI YAPILDI
AÇILMASI PLANLANAN BAĞLAMA VE NEY EĞİTİMLERİ İÇİN TOPLANTI YAPILDI
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde yeni eğitim öğretim sezonuyla birlikte bağlama ve ney kursu açılacak.
TUNCEL REHBER ÖĞRETMENLERLE TOPLANTI YAPTI
TUNCEL REHBER ÖĞRETMENLERLE TOPLANTI YAPTI
Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yalçın Tuncel, ilçedeki okullarda görev yapan rehber öğretmenlerle bir araya geldi.
“7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞIYORUZ”
“7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞIYORUZ”
Nefesin olduğu her yere hizmet götürmek için 7/24 esasına göre İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür, İl Özel İdaresinin yol kapsamında 150 bin metre kare köylerin içerisinde kilitli parke taşı işi yaptığını ve bunların tamamına 53 milyon TL para harcandığını söyledi.
KAYMAKAM GÜNEŞ ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
KAYMAKAM GÜNEŞ ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
Hasköy Kaymakaamı Murat Güneş, ilçeye bağlı Karakütük İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek, burada görev yapan öğretmen ve okuyan öğrencilerle bir araya gelerek onlarla hasbıhal etti.
“KONUŞMUŞ” SÖYLEŞİ PROGRAMININ EKİM AYI KONUĞU REKTÖR KILAVUZ
“KONUŞMUŞ” SÖYLEŞİ PROGRAMININ EKİM AYI KONUĞU REKTÖR KILAVUZ
Bursa ilinde sosyal ve kültürel faaliyetlerini aralıksızca sürdüren Muş İli Kültür Eğitim Kalkındırma Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Muş İLDER), her ay gerçekleştirdiği “KonuşMuş” söyleşi programı kaldığı yerden devam ediyor.
YETKİSİZ ÇAKAR KULLANIMINA YASAK!
YETKİSİZ ÇAKAR KULLANIMINA YASAK!
Muş Valiliği, İçişleri Bakanlığı´nın trafikte yetkisiz çakar kullanımının önüne geçmek için çalışma başlattığını duyurdu.
GENÇLER, LİSE ÖĞRENCİLERİYLE KİTAP KRİTĞİ YAPTI
GENÇLER, LİSE ÖĞRENCİLERİYLE KİTAP KRİTĞİ YAPTI
Muş Gençlik Merkezi tarafından yürütülen "Kitap Okuma Halkları" projesi kapsamında Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gönüllü üyeler, Muş İMKB Anadolu Lisesi öğrencileriyle "Hikaye Tadında Osmanlı" adlı kitabı okuyarak, kitabın kritiğini yaptılar.
TUNCEL OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ
TUNCEL OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ
Kısa bir süre önce Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili olarak göreve başlayan Bulanık Yalçın Tuncel, köy okullarını ziyaret etmeye devam ediyor.
“MİLLET BAHÇELERİYLE VATANDAŞLAR RAHAT NEFES ALACAK”
“MİLLET BAHÇELERİYLE VATANDAŞLAR RAHAT NEFES ALACAK”
Vali Doç. Dr.İlkerGündüzöz, Muş merkez ve Malazgirt´te yapılacak olan Millet Bahçesi yapımı ile ilgili bir açıklamada bulunarak, Millet Bahçeleri ile başta gençler olmak üzere tüm halkın rahat nefes alabileceği yeşil alanların oluşturulmaya çalışıldığını kaydetti.
´BARIŞ PINARI HAREKATI´ İÇİN CAMİLERDE ´FETİH SÜRESİ´ OKUNDU
´BARIŞ PINARI HAREKATI´ İÇİN CAMİLERDE ´FETİH SÜRESİ´ OKUNDU
Türk Silahlı Kuvvetleri´nin (TSK) Fırat´ın doğusuna yönelik başlattığı ´Barış Pınarı Harekatı´ nedeniyle Muş´ta da sabah namazı öncesi tüm camilerde ´Fetih süresi´ okunup, dualar edildi.
TAM DONANIMLI KAN BAĞIŞI OTOBÜSÜ HİZMETE AÇILDI
TAM DONANIMLI KAN BAĞIŞI OTOBÜSÜ HİZMETE AÇILDI
Kızılay Genel Başkanlığı, ilimize tam donanımlı kan bağışı otobüsü gönderdi.
REKTÖR POLAT TARAFINDAN YENİ AKADEMİK YILININ İLK SEMİNERİ VERİLDİ
REKTÖR POLAT TARAFINDAN YENİ AKADEMİK YILININ İLK SEMİNERİ VERİLDİ
2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ‘Çarşamba Semineri´, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat tarafından verildi.
GENÇLER MİNİK KARDEŞLERİNE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATTI
GENÇLER MİNİK KARDEŞLERİNE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATTI
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ile gönüllü üyeler, Muş´un en ücra köşelerini ziyaret ederek, burada okuyan çocukların gönüllerine dokunarak, onları sevindirmeye devam ediyor.
MÜDÜR ENGİN, OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
MÜDÜR ENGİN, OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Muş İl Milli Eğitim Müdürü Emin Engin, Muş merkez Milli Eğitim Vakfı Fatih Ortaokulunu ve Kırköy Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek, okulun durumu hakkında okul müdürlerinden bilgi aldı.
30 Nisan Gazetesi
13.04.2019
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
HASKÖY DEVLET HASTANESİ BAKIM ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI  MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
Muş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Lojman Onarım İşi (Zafer Mahallesi Lojmanları Doğalgaz Dönüşüm) yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
Kömür (Portakal Tipi) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ KORKUT SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
MUŞ KORKUT SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
KORKUT MERKEZ VE KÖYLERDE DAĞITILACAK 4950 TON KÖMÜRÜN NAKLİYE BOŞALTMA VE YÜKLEME İŞİ hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ve 7 Blok (70 Daire) Lojman Binasının Deprem Dayanımının Belirlenmesi ve Güçlendirme Projelerinin Hazırlanması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
Muş Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağı
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş Merkez İlçeleri ve Köylerine Ait Lojman Binalarının Zemin Etüt ve Geoteknik Raporlarının Hazırlanması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrınt
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
Motorin Diğer 20000 Litre Kurşunsuz Benzin 95 Oktan 2500 Litre Satım Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
 SAĞLIK BAKANLIĞI  İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
3 KISIM BAKIM ONARIM VE DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muş Merkez Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Doğalgaza Dönüşüm İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş İl Özel İdaresi Makine parkında bulunan çeşitli-araç-iş makinalarında kullanılmak üzere motorin alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer alma
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
Muş Alparslan Üniversitesi Giriş Kapısı ve Çevre Düzenlenmesi Geçici Kabul Eksikliklerinin Yüklenici Nam ve Hesabına Yaptırılması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ay
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜMÜ İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
TELERADYOLOJİ YÖNTEMİYLE RADYOLOJİK RAPORLAMA HİZMETİ ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mal satışa çıkarılmış olup:
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
6 Kalemden Oluşan 1 KAT Asfalt Sathi Kaplama İçin Konkasör Malzemesi Temini alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI
MUŞ HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI
Muş Hava Meydan Komutanlığına ait aşağıda cinsi, tahmini miktarı ve tahmini bedeli belirtilen BİÇİLMEMİŞ VAZİYETTE YABANİ OTLARIN satış işinin aşağıda belirtilen parasal tutar üzerinden 3212 sayılı kanun çerçevesinde GÖTÜRÜ BEDEL, KAPALI TEKLİF - AÇIK AR
DOLAR
5.9103
EURO
6.5174
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:40 07:23 12:26 14:53 17:11 18:41
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1092 Nizamü`l-mülkün şehadeti