Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MUŞ 1071 KAMPÜSÜN AÇILIŞI YAPILDI

Bahçeşehir Koleji tarafından 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Muş´ta 17 dönüm alan üzerine kurulan ve 15 milyon TL´yi bulan 41 derslikli ?Muş 1071 Bahçeşehir Koleji Kampüsü?nün açılışı yapıldı.

Bahçeşehir Koleji Muş 1071 kampüsü, düzenlenen görkemli tören ile açıldı. Okulda düzenlenen açılış törenine;  AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Muş Belediye Başkan Vekili Muhterem Bozkurt, Korkut İlçe Kaymakamı Muharrem Eligül, Muş İl Milli Eğitim Müdürü Emin Engin, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları (BUEK) Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji Muş 1071 Kampüsü Kurucu Temsilcileri Serdal Arslan ve Bekir Gülsarı ile çok sayıda davetliler iştirak etti. Saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan açılış programı, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel´in konuşması ile devam etti. Kaliteli eğitimin her çocuğun hakkı anlayışıyla hareket ettiklerini ifade eden Yücel: ?Türkiye´nin her noktasında eğitim kurumları açıp, ?kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır anlayışıyla´ hareket ediyoruz. Türkiye, dünyada 17. en büyük ekonomi. İlk 10´da olmamız lazım. Teknoloji üretmeli, katma değeri yüksek üretim yapmalıyız. Dört ay gibi kısa sürede Muş´ta çok muazzam bir okul inşası tamamladık. 15 milyon TL tutarında bir yatırım oldu. Muş´un her noktasından rahatlıkla ulaşabilecek, güzel bir yerde. 1071´deki atalarımız, dedelerimiz gelirken, nasıl gelmişse o kartal gibi bir tepede bu okulumuzu inşa ettik.  Okulumuz Muş halkına hayırlı olsun? dedi.

Yapılan diğer konuşmaların ardından Bahçeşehir Koleji Muş 1071 kampüsünün açılışı gerçekleşti.  Bahçeşehir Koleji Muş 1071 kampüsü´nde;  Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bulunmakta.