Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

BAŞKAN ALTIN ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, ilçede başlatılan yol genişletme çalışmalarını yerinde denetledi.

Malazgirt İlçesi´nde yol genişletme çalışmaları başlatıldı. İlçede başlatılan yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi alan Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, çalışmaları denetlediği esnada mahalle halkıyla da bir araya gelerek onların dertlerini ve taleplerini dinledi.  İlçede başlatılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Altın, gayelerinin Malazgirt halkına hizmet etmek olduğunu belirtti. Başkan Altın: ?Bildiğiniz gibi 26 Ağustos Pazartesi günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve devlet büyüklerimizin katılımıyla Anadolu´nun Fethi 1071 Malazgirt Zaferi´nin 948. Yıldönümü etkinliklerini ilçemize yakışır bir şekilde düzenledik ve yaptık. Anadolu tarihi için en önemli günlerden birine ev sahipliği yapan kıymetli Malazgirt ve halkı, misafirlerini alnının akıyla ağırladı. Bugün bu alanı dolduran tüm hemşehrilerime ve Türkiye´nin dört köşesinden gelen misafirlerimize tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah seneye tekrar aynı tarihte, aynı yerde görüşmek üzere? dedi.

?İlçede Çalışmalarımız Devam Ediyor?

Malazgirt İlçesi´nde belediyenin çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Başkan Altın: ?Murat Mahallesinde devam eden yol genişletme çalışmalarını yerinde denetledik.

Geleceğimizin teminatı olan kardeşlerimize kitap hediye ederek, mahalle sakinlerinden olan yaşlı teyzemizle hasbıhal edip hayır dualarını aldık. Öte yandan Murat Mahallesi Şehitlik Mezarlığı yolu ve Danişmentgazi Mahallesinin asfalt çalışmalarına başladık. İnşallah en kısa zamanda diğer mahallelerimizin de üst yapı çalışmalarına başlayarak ilçemizi hak ettiği yere taşıyacağız. Ayrıca; Adalar Mahallesindeki temiz su kaynağı ve çarşı merkezindeki üst yapı çalışmalarımıza start verdik. Tarihi "Kaniyaşor" çeşmesi, Şehit Kaymakam M. Fatih Safitürk Caddesi kanalizasyon çalışması, Şehitlik Mezarı yol genişletme çalışmaları ve sıcak asfalt çalışmalarımızın bir kısmı tamamlanmış, diğer kısmı ise devam etmektedir. Allah´ın izniyle ilçemizi en kısa sürede hak ettiği yerlere birlikte taşıyacağız? diye belirtti. i.