Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

ÇÖĞÜRLÜ İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün hayata geçirdiği ?Merkezim Her Yerde? projesi kapsamında okul ziyaretlerini ve faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´ne bağlı Gençlik Merkezi Müdürlüğü, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ve gönüllü üyeleri, ?Merkezim Her Yerde? projesi kapsamında bu kez Muş merkez Çöğürlü İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, burada eğitim öğretim gören öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattılar. Merkezim Her Yerde projesi kapsamında yapılan okul ziyareti ve okulda yapılan faaliyetlerle ilgili bir değerlendirmede bulunan Gençlik Merkezi Müdürü Murat Karataş, proje ile hem okulları ziyaret ettiklerini hem de okulda eğitim öğretim gören öğrencilere unutulmaz bir yaşattıklarını ve bu bağlamda son derece mutlum olduklarını söyledi.  Müdür Karataş: ?2019-2020 eğitim öğretim yılının birinci kanaat döneminin başlamasıyla birlikte Gençlik Merkezi Müdürlüğümüzde görev yapan gençlik liderleri ve gönüllü üyelerimiz Merkezim Her Yerde projesi çerçevesinde okulları ziyaret etmeye devam ediyorlar. Proje kapsamında liderlerimiz ve gönüllü üyelerimiz bu sefer Muş merkez Çöğürlü İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, burada okuyan öğrencilerimizle bir araya geldiler. Liderlerimiz ve üyelerimiz, okulun bahçesinde kurdukları stantlarla önce Gençlik Merkezimizin faaliyetlerini birer birer anlatılar, daha sonra da kurdukları sanat, kültürel ve sportif stantlarla öğrencilerle birlikte oyunlar oynadılar. Öğrencilerimiz okullarının bahçesinde kurulan stantlarla doyasıya eğlenerek, unutulmaz bir yaşadılar. Bildiğiniz gibi Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak, her zaman ve her koşulda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bazen bu faaliyetlerimizi, merkezimizde bazen de okullarımızda gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Gençlik Merkezimizi 7/24 saat gençlerimizin, vatandaşlarımızın hizmetinde. Bu bağlamda gençlerimizi her zaman merkezimize bekliyoruz ve merkezimizin faaliyetlerinden, kurslarından faydalanmalarını istiyoruz? dedi.

?Gençlerimizle Buluşmaya Devam Ediyoruz?

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber, haftada en az üç okulu ziyaret ederek, okullarda okuyan öğrencilerle buluşmaya devam eden Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ile gönüllü üyeleri ise, Merkezim Her Yerde projesi ile gençlerle buluşmaya devam ettiklerinin altını çizdiler. Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün hayata geçirdiği Merkezim Her Yerde projesi ile okulları ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya gelmeye devam ettiklerini ifade eden gençlik liderlerinden Latif Yılmaz, okulun bahçesinde kurdukları sanat ve sportif stantlarla öğrencileri mutlu etmeye devam ettiklerini söyledi. Yılmaz: ? Gençlik Merkezi olarak yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte startını verdiğimiz Merkezim Her Yerde projemizi sürdürmeye devam ediyoruz. Proje kapsamında bu kez Muş merkez Çöğürlü İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, burada eğitim öğretim gören öğrenci kardeşlerimizle bir araya geldik. İlk önce okulun bahçesinde kurduğumuz stantlarla Gençlik Merkezimizin faaliyetlerini anlatarak işe başladık. Daha sonra kurduğumuz masa tenisi, voleybol, boks, satranç, ebru kursu, dart, mini golf, basketbol, bunun yanında yüz boyama, sokak tenisi, halat çekme ve tekvando gibi stantlarımızla öğrencilerimizle birlikte oyunlar oynadık. Bunun yanında fırsat olduğu sürece, bağlama, gitar ve halk oyunlarıyla öğrencilerimiz doyasıya gönüllerince eğlendiler. Proje kapsamında okul ziyaretlerimiz devam edecektir. Gönüllere dokunmaya ve öğrencilerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz? ifadelerini kullandı.

Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ve gönüllü ağabey ve ablalarıyla ?Merkezim Her Yerde projesi kapsamında okullarının bahçesinde buluşan Muş merkez Çöğürlü İmam Hatip Ortaokulu´nda eğitim öğretim gören öğrenciler ise, oynadıkları oyunlarla çok mutlu olduklarını ifade ederek, kendilerine unutulmaz bir gün yaşatan gençlik liderleri ve gönüllü ağabey ve ablalarına teşekkür ettiler.