Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

GENÇLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´ne bağlı faaliyetlerini yılın 12 ayında sürdüren Gençlik Merkezi Müdürlüğü, gençlerin hünerlerini sergileyeceği mekân haline geldi.

7´den 70´e her kesime hitap eden Gençlik Merkezi Müdürlüğü, bu yaz döneminde de binlerce kişiye kapılarını açtı. Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde yaz döneminde açılan yaz kursları devam ediyor. Yaz kursları kapsamında açılan gitar eğitimi kursuna gençler yoğun ilgi göstererek, kursta hünerlerini sergilediler. Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün devam eden faaliyetleri hakkında bilgi veren Gençlik Merkezi Müdürü Murat Karataş, merkezin kapıları yılın 12 ayında da gençlere ve yetişkinlere açık olduğunu ifade ederek, merkezin amacının gençlere ve yetişkinlere hizmet etmek olduğunu kaydetti. Gençlik Merkezi´nde bu yaz döneminde onlarca kurs açıldığını hatırlatarak, bu kurslar arasında en çok tercih edilenin de gitar kursu olduğunu dile getiren Karataş, gitar kursuna katılan gençlerin, aldıkları eğitimler sonucunda hünerlerini sergileyerek, büyük beğeni topladığını söyledi. Müdür Karataş: ?Bildiğiniz gibi 2018-2019 eğitim öğretim sezonun sona ermesiyle birlikte Gençlik Merkezimiz bünyesinde onlarca kurs açarak, yaz tatilinde binlerce gencin uğrayacağı yer haline geldi. Gençlik Merkezimize gelen gençler, burada kendi yeteneklerine göre kurslara yazılarak, yaz dönemi tatillerini burada açılan kurs eğitimleriyle geçirdikler. Şimdi 2019-2020 eğitim öğretim sezonuna kısa bir süre kaldı. Bu yüzden yaz dönemi kurslarımızın eğitimlerinin bitmesine de kısa bir süre kaldı. Yaz dönemi kursları bitse bile, merkezimizde kurslar bildiğiniz gibi yılın 12 ayı olarak devam etmekte. Bakınız şimdi devam eden yaz kurslarımızdan biri de gitar eğitimi kursumuzdur. Gitar eğitimi kursumuza gençler yoğun bir ilgi gösteriyor. Gençlerimiz burada aldıkları eğitimler sonucunda hünerlerini sergiliyorlar. Bu yüzdenGençlik Merkezimizde yaz etkinlikleri birbirinden güzel eğitimlerle devam ediyor.Gençlik Merkezimizde Müzik Kulübü kapsamında devam eden Gitar Eğitimlerimiz ile gençler öğrendiklerini sergilemeye hazır. Gençlerimizi her zaman merkezimize bekliyoruz. Merkezimizin tüm olanaklarından faydalanabilirler. Bizler gençlerimiz için buradayız? dedi.

Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde yaz kursları kapsamında açılan gitar kursuna katılan gençler ise, yaz dönemi boyunca gitar eğitimi aldıklarını ve aldıkları eğitimler sonucunda da hünerlerini sergilediklerini söylediler. Gençler, yaz dönemi boyunca kendilerine böyle imkanlar sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ve Müdürlüğüne bağlı faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün yetkililerine ve gençlik liderleri ile gönüllü üyelerine teşekkür ettiler.