Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

GENÇLİK LİDERLERİ ÇUKURBAĞ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Gençlik Merkezi Müdürlüğünde görevli gençlik liderleri ve gönüllü üyeleri, Çukurbağ İlkokulu´nu ziyaret ederek, okulda eğitim öğretim gören öğrencilerle bir araya geldiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´ne bağlı faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezi Müdürlüğü,  gençlere ve çocuklara yönelik faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ile gönüllü üyeleri, yeni eğitim öğretim sezonuna başlayan okulları ziyaret etmeye başladılar. Gençler, Çukurbağ İlkokulunu ziyaret ederek, burada eğitim öğretim gören öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, onlara çeşitli hediyeler dağıttılar. Yapılan okul ziyaretiyle ilgili bir değerlendirmede bulunan Gençlik Merkezi Müdürü Murat Karataş, Gençlik Merkezinin tüm çalışanlarını yılın 12 ayı boyunca çalışmalarını gerek merkezlerinde ve gerekse okul ziyaretleri yaparak gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyledi. 9 Eylül Pazartesi günü başlayan 2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere hayırlara vesile olmasını dileyen Müdür Karataş, gençlik liderleri ve gönüllü üyelerinin,  2019-2020 eğitim öğretim yılında Çukurbağ İlkokulunda eğitime yeni başlayan çocukları ziyaret ederek, heyecanlarına ortak olduklarını kaydetti. Müdür Karataş: ?Bilindiği üzere Gençlik Merkezi her yerde herkese ve her kesime hitap eden bir kurum. Bu nedenle bizler sadece merkezimizde hizmet vermeyerek, merkezimizin dışında birçok faaliyette de bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi pazartesi günü öğrenci ve öğretmenlerimiz yeni eğitim öğretim sezonuna merhaba dediler. Bizlerde Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak okullarımızı ziyaret etmeye başladık. Gençlik liderlerimiz ve gönüllü üyelerimiz Çukurbağ İlkokulunu ziyaret ederek, onlarla sohbet ettiler. Sınıfları tek tek dolaşarak, onlara yaz dönemi boyunca ÖSYM tarafından yapılan sınavlar sonrasında toplanan kalem, silgi ve açacak gibi hediyeleri dağıtarak, yeni eğitim öğretim yıllarını kutladılar. Çocukların okul heyecanlarına ortak olan gençlik liderlerimiz ve gönüllü üyelerimizde mutlu oldular. Bu tür okul ziyaretlerimiz ve faaliyetlerimiz artarak devam edecektir? dedi.

?Çocukların Mutluluklarına Ortak Olduk?

Çukurbağ İlkokulunu ziyaret ederek, burada eğitim öğretim gören öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, onlara çeşitli hediyeler dağıtan Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ise, yeni eğitim öğretim sezonun başlamasıyla okulları daha sık ziyaret edeceklerinin altını çizdiler. Gerçekleşen Çukurbağ İlkokulu ziyaretiyle ilgili bir değerlendirmede bulunan gençlik liderlerinden Erol Çalışcı, arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdiği okul ziyareti ile çocukların mutluluklarına ortak olmalarından ötürü çok mutlu olduklarını söyledi. Çalışcı: ?Gençlik Merkezi Müdürlüğünde görevli bir gençlik liderleri olarak, bu tür okul ziyaretleri ile öğrencileri mutlu etmek beni de mutlu ediyor. Bu bağlamda yeni eğitim öğretim sezonun başlamasıyla birlikte okul ziyaretlerimiz daha da artacaktır. Bugünde Çukurbağ İlkokulunu ziyaret ederek, burada eğitim öğretim gören minik kardeşlerimizle bir araya geldik. Onlara daha önceleri hazırladığımız hediye paketlerini dağıttık ve onlarla hoş sohbetler gerçekleştirdik. Az önce değindiğim gibi okulların açılması ile birlikte okul ziyaretlerimiz artacak ve ziyaretlerimizle birlikte öğrenciler, Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün daha önceki yıllarda başlattığı mobil gençlikle sanat ve sportif alanlarda bilgi sahibi olacaklar. Gençlik Merkezi her yerde, herkese ve her kesime ulaşmaya devam edecektir? diye belirtti.

 Okulda eğitim öğretim gören minik öğrenciler ise, Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nde görevli gençlik liderleri ve gönüllü ağabeylerine gerçekleştirdikleri ziyaret ve hediyeden ötürü teşekkürlerini sundular.