Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

KÖMÜR YARDIMI DEVAM EDİYOR

Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımı yapmaya devam ediyor.

Çetin kış koşullarının yaşandığı Doğu Anadolu Bölgesi´nde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik 2019 dönemi yakacak yardımı kapsamındaSosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafında sunulan kömür yardım hizmeti devam ediyor. Bulanık İlçesi´nde ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımı dağıtımı faaliyetlerine devam eden Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, binlerce aileye kömür yardımı yaptı.  Vakıf elemanları tarafından ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılan kömür dağıtımı ile ilgili bir açıklamada bulunan Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü: ?Çetin kış koşullarının yaşandığı ilçemizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik 2019 dönemi yakacak yardımı kapsamında sunduğumuz kömür yardım hizmetimiz başlamıştır. Kurumumuzca sürdürdüğümüz kömür dağıtımına ara vermeden devam ediyoruz. İlçemizde çetin geçen kış mevsiminde yakacak sıkıntısı yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kömürlerini dağıtarak yardım elimizi uzatıyoruz? denildi.

?Vatandaşlarımızın Yanında Olmaya Özen Gösteriyoruz?

İhtiyaç sahibi ailelere yönelik yapılan kömür yardımı ve diğer sosyal yardımlaşma alanlarında her zaman vatandaşların yanında olmaya özen gösterdiklerini kaydeden Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü: ?Sosyal yardımlaşma alanında vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Uzun ve zor geçen kış aylarında yakacak sorunu yaşayan, maddi anlamda gücü yetmeyen vatandaşlarımıza merkezimizde, mahallelerimizde, Beldelerimizde ve köylerimizde kömürleri dağıtarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı elemanlarımızca yürütülen çalışma sayesinde yapılan tespitler sonucunda kömürlerine kavuşan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız sıcacık evlerinde daha huzurlu ve rahat vakit geçirecekler. Bu sayede çalışma şartlarının zor olduğu memleketimizde aileler üşümeden evlerinde sıcak ortamda vakit geçirme imkanına kavuşacaklar. İlçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her türlü sıkıntısını yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu konudaki hassasiyetimizi koruyup vatandaşlarımızın daima yanında olacağız? diye belirtildi.

?Kış Hazırlıklarımıza Başladık?

Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendilerine dağıtılan yardım kömürlerini alan ilçe halkı ise, kış mevsimi gelemden kışın yakacakları kömürlerini teslim aldıklarını dile getirdiler. Yapılan kömür yardımından ötürü memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar: ?Bulanık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı elamanları, 2019 kömür yardımı yapmaya başladı. Bizde bizim payımıza düşen kömürleri alıyoruz. Vakıf elamanları kömürlerimizi kapımıza kadar getirerek, imza karşılığı teslim ettiler. Allah devletimize zeval vermesin, bizlere her yıl kömür yardımında bulunuyor.  Bizlere kömürü veren ve evlerimize kadar getirip teslim eden herkese teşekkür ederiz? dediler.