Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

MALAZGİRT´TE YAPILACAK SPORTİF ETKİNLİKLERE DAVET

Gençlik ve Spor Bakanlığının öncülülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Malazgirt Zaferi´nin 948. yıldönümü etkinlikleri kapsamında sportif etkinlikler yapacak.

Malazgirt Zaferi´nin 948. yıldönümü kutlamaları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığının öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve federasyonların koordinasyonuyla 24-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Malazgirt İlçesi´nde yapılacak. Malazgirt İlçesi´nde yapılacak olan sportif etkinliklere tüm Muş halkı davet edildi. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´nün Gençlik ve Spor Bakanlığının öncülüğünde ildeki federasyonlarla Malazgirt İlçesi´nde Malazgirt Zaferi´nin 948. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında sportif etkinlikler düzenleyeceğini ve iki gün sürecek olan etkinliklere tüm Muş halkı ve Malazgirt halkının davet ettiklerini kaydetti. Müdür Güler: ?Malazgirt Zaferi´nin 948. yıldönümü kutlamaları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığımızın öncülüğünde İl Müdürlüğümüz ve Federasyonların koordinasyonuyla 24-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Malazgirt ilçemizde yapılacak olan sportif etkinliklere tüm halkımız davetlidir? dedi.

Spor Etkinlikleri Programı

Anadolu´nun fethi Malazgirt Meydan Muharebesi 948. Yıldönümü kapsamında yapılan spor etkinlikleri ve etkinliklerin programı hakkında bilgi veren Güler: ?24 Ağustos (bugün) saat 10.00´da Malazgirt Zafer Anıtı gösteri alanında masa tenisi, saat 11.00´da Ahlat yolundan başlanarak Malazgirt Zaferi Anıtı gösteri alanına kadar tekerlekli kayak yarışması düzenlenecek. Saat 11.00.16.00 arası Malazgirt Zaferi Anıtı gösteri alanında badminton müsabakası, saat 11.00´da Malazgirt Zafer Anıtı gösteri alanında protokol otoparkında basketbol ve saat 15.00´da da bisiklet turu yarışması düzenlenecek. 25 Ağustos Pazar günü ise, atletizm, satranç, masa tenisi, badminton, güreş, halk oyunları, basketbol ,oryantring ve mangala spor etkinlikleri yapılacak. İki gün sürecek olan sportif etkinlik faaliyetlerine ilimizde ve farklı illerden çok sayıda elit ve milli sporcu katılacaktır. Bizlerde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Müdürlüğümüze bağlı tüm birimler Malazgirt Zaferinin kutlanacağı alanda yerimizi alacağız. Bu bağlamda bizlerde tüm hemşehrilerimize çağrıda bulunarak, Malazgirt Zaferi´nin 948. Yıldönümü etkinliklerine katılmalarını istiyoruz? diye belirtti.