MESLEK YÜKSEK OKULLARI BU YIL İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYOR
Muş Alparslan Üniversitesi bünyesinde açılan Bulanık, Malazgirt ve Varto Meslek Yüksekokulları, 2019-2020 eğitim öğretim sezonunda da ilkleri gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
Tarih: 26.7.2019 07:57:07

Muş Alparslan Üniversitesi bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Malazgirt, Bulanık ve Varto Meslek Yüksekokulları, yeni programlarla yeni eğitim sezonunda öğrencileri bekliyor. Bulanık Meslek Yüksek Okulunun bu yıl aktif hale getirdiği iki önemli programla adını duyurduğunu belirten Bulanık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmed Galib Halidi: Üniversitemizin mevcut meslek yüksekokulları ile yeni açılan meslek yüksekokulları, bir kısmı Türkiye´nin köklü üniversitelerinde bulunan yeni programları ile tüm öğrencileri heyecanlandırıyor.  2018-2019 eğitim-öğretim yılına 3 program ile başlayan Bulanık MYO, bu yıl aktif hale getirdiği 2 yeni program ile adını duyurdu. “Çocuk Gelişimi, Sosyal Hizmetler, Laborant ve Veteriner Sağlık ve Acil Durum ve Afet Yönetimi programlarına bu yıl 160 öğrenci alacağız. İlgili bölümlerin doluluk oranlarının %100´e yakın ve aynı zamanda gerek istihdam gerekse dikey geçiş açısından bu programların avantajlı programlar arasında yer alıyor” dedi.

“Öğrencilerimizi Bekliyoruz”

Malazgirt Meslek Yüksek Okulu ile ilgili bilgiler veren Malazgirt Meslek Yüksek OkuluMüdürü Dr. Öğretim Üyesi Selçuk Baş, modern teknolojiye uygun sınıflarlar, laboratuarlarla yeni öğrencileri beklediklerini söyledi. Baş:“Tarihi dokusuyla önemli bir yere sahip olan Malazgirt´te bulunan Malazgirt MYO 4 programda öğrenci kabul ediyor. “Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Çocuk Gelişimi ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programında eğitim veren okul, yerelin ve bölgenin gençlerine tarih kokan topraklarda eğitim vermek istiyor. “Malazgirt Zaferi her yıl büyük bir kutlama ve şenlik havasında organize ediliyor. Doğu´da bizler, Batı´da Çanakkale nasıl bölgesini forsa ediyorsa Doğu´da da Malazgirt´e aynı rolü üstlenmesini bekliyoruz. Modern teknolojiye uygun sınıfları, bilgisayar laboratuvarı, kütüphanesi, basketbol ve voleybol sahası, konferans salonu ve butik okul görünümündeki yerleşkesi ile meslek yüksekokulunun sıcak bir eğitim yuvası haline geldi” ifadelerine yer verdi.

“Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrencilerin Gözdesi Haline Geldi”

Üniversitenin 2015 yılı sonrasında açılan bir diğer önemli meslek yüksekokulu olan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun öğrencilerin gözdesi haline geldiğinin altını çizen  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Özmen İstek ise: “Bünyemizde bu sene 40 öğrenci alacağımız İlk ve Acil Yardım Programı, ön lisans sağlık programları içerisinde kamuda ataması en fazla olan programdır. Yüksekokulumuzda birçok üniversitede bulunmayan modern laboratuvarlar ve tam donanımlı ambulans ile öğrencilerimiz nitelikli bir şekilde yetişecek, uygulama eğitimlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayabilecekler. Ameliyathane Hizmetleri Programımızda ameliyathane ortamını neredeyse hiç aratmayan, bir ameliyathanede olması gereken tüm ekipmanların bulunduğu modern bir laboratuvar yer alıyor. Yaşlı Bakımı, Çocuk Gelişimi, Ameliyathane Hizmetleri Teknikerliği, Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği ve İlk ve Acil Yardım programlarından mezun olacak öğrencilerimiz hem kamuda hem de özel sektörde iş bulma imkânı yakalayacaklardır. Ayrıca mezunlarımız dikey geçiş sınavı ile fizyoterapi, diyetisyenlik, hemşirelik, okul öncesi öğretmenliği gibi lisans bölümlere geçiş yapma hakkı kazanacaklardır” diye konuştu.

“Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yeni Programlarla Eğitim-Öğretim Hayatına Başlayacak”

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (SBMYO) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Özalper de: “Sektörlerin kalifiye personel ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendini güncelleyen Muş Alparslan Üniversitesi, SBMYO bünyesinde açılan Fotoğrafçılık ve Kameramanlık ile Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Önlisans Programlarını aktif hale getirdi. Akademik personel açığı bulunmayan Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı ile Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Programı 40´ar öğrenci alarak eğitim-öğretim hayatına başlayacak. Uygulamanın önemli olduğu bu alanda, konumu itibariyle havalimanına yakın oluşu Muş Alparslan Üniversitesinin tercih edilmesi konusunda avantaj sağlayacak önemli bir husustur. Ayrıca programın uygulamalı derslerinin yapılması için planlanan Mock-Up (Kabin Simülatör) kurulumu da önümüzdeki günlerde tamamlanarak 2019-2020 döneminde öğrencilerin kullanımına açılacaktır. Öğrencilerimiz teorik derslerini uçak içi kabin formatında düzenlenmiş laboratuvarlarda, uluslararası kurallara birebir uygun olarak sektör deneyimi olan öğretim görevlilerinden alacaklar. Ayrıca Radyo ve Televizyon Programcığı ile Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programları için profesyonel anlamda teknik ekipman alımlarımızı yaparak stüdyo yapım işini de tamamlamak üzereyiz. Üniversitemizi tercih eden müstakbel öğrencilerimizin hem akademik hem de teknik altyapı anlamında sektörün reel şartlarına uygun bir eğitim ile öğrencilerin mezun olduktan sonra sektöre kolay bir şekilde adapte olacak ve akranlarına kıyasla bir adım önde olacaklardır” dedi.

“Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Programına Bu Yıl İlk Defa 40 Kişilik Kontenjan İle Öğrenci Alınacak”

 Teknik Bilimler Yüksekokulu Okul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Eşref Alkış da: “Ülkemizde sadece birkaç üniversitede bulunan, mezunlarının kamu ve özel sektörde kolaylıkla iş bulabildiği Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Programına bu yıl ilk defa 40 kişilik kontenjan ile öğrenci alınacak. Özellikle görsel sanatlarda öğrencilerimizin hizmetine sunulan 9 atölyede bölgenin en kapsamlı ekipmanları ile öğrencilere eğitim verilecek” ifadelerini kullandı.

“Öğrencilerim Bilgi ve Donanıma Sahip Olarak Mezun Olmaları En Önemli Hedefimiz”

Varto Meslek Yüksekokulu Okul Müdürü Doç. Dr. Nevin Turan da şu hususlara yer verdi: “Mevcut programlarda istihdam olanaklarımızın genişliği, beraberinde mezun olacak öğrencilerimizin çeşitli alanlarda lisans tamamlama imkânlarının bulunması, okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin iki yıl boyunca aldıkları teorik ve uygulamalı eğitimler sayesinde iş yaşamında kendilerine gerekli olan bilgi ve becerileri kazanmaları, bunun yanı sıra kişisel yaşamlarında kendilerine pozitif bir katkı sunacak bilgi ve donanıma sahip olarak mezun olmaları en önemli hedefimiz. Varto gibi Muş´un kültürel anlamda kendisini kanıtlamış bir ilçesinde geçen yıl eğitim öğretim hayatına başlayan meslek yüksekokulu, yakın gelecekte adından çok daha fazla söz ettirecek gibi görünüyor” dedi.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
VALİ GÜNDÜZÖZ, ÇOCUKLARA EĞİTİMİN VE OKUMANIN ÖNEMİNİ ANLATTI
VALİ GÜNDÜZÖZ, ÇOCUKLARA EĞİTİMİN VE OKUMANIN ÖNEMİNİ ANLATTI
Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Milli Eğitim Vakfı Fatih İlkokulu´nda düzenlenen 2019-2020 eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlamaları”na katılan Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, programa katılan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğitimin ne denli önemli olduğunu anlattı.
TELEFONLA GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR
TELEFONLA GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR
Muş merkeze bağlı Yukarısızma ve Çiçekli köyündeki vatandaşlar, şebekeleri çekmediği için 3-4 kilometre yol yürüyerek dağın tepesinde telefonla görüşmeye çalışıyor.
VALİ GÜNDÜZÖZ: “O ÇOCUKLAR DA OKUYABİLİRDİ”
VALİ GÜNDÜZÖZ: “O ÇOCUKLAR DA OKUYABİLİRDİ”
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Diyarbakır´da çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan annelerin gözü yaşlı beklediğini belirterek, “O çocuklar da okuyabilirdi” dedi.
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN TAZİYE ZİYARETİ
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN TAZİYE ZİYARETİ
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı (ICAO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Suat Hayri Aka´nın vefat eden babasının taziye ziyaretinde bulundu.
KARADAĞ, III. TARIM VE ORMAN ŞURASI´NA KATILDI
KARADAĞ, III. TARIM VE ORMAN ŞURASI´NA KATILDI
Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Orman Genel Müdürlüğü´nde düzenlenen III. Tarım ve Orman Şurası Grup Başkanları toplantısına katıldı.
MALAZGİRT´TE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ
MALAZGİRT´TE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ
Muş´ta milli takım altyapısını oluşturmak için 2006 doğumlu sporcuların katılımıyla seçmeler yapıldı.
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
2019-2020 eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlamaları” Milli Eğitim Vakfı Fatih İlkokulunda düzenlenen törenle kutlandı.
MUŞ BELEDİYESİ EKİPLERİNİN 3 SAATLİK AT KURTARMA OPERASYONU
MUŞ BELEDİYESİ EKİPLERİNİN 3 SAATLİK AT KURTARMA OPERASYONU
Muş´un Kale Bağlarındaki 4 metrelik yüksek bir alandan yuvarlanıp sıkışan at, belediye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu çıkarıldı.
SUNGULU GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİLER
SUNGULU GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİLER
Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün hayata geçirdiği “Mobil Gençlik Merkezi”nin bu sefer ki durağı Sungu Eğitimciler Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu.
YURTTUTAN KÖYÜ KAZI GÖLETİ ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
YURTTUTAN KÖYÜ KAZI GÖLETİ ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
İl Özel İdaresi ekipleri tarafından kısa bir süre önce başlatılan Yurttutan Köyü Kazı Göleti çalışması tamamlandı.
VARTO´DA İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
VARTO´DA İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
Varto ilçesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılı düzenlenen törenle başladı.
MUŞ´TA “TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ” DÜZENLENDİ
MUŞ´TA “TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ” DÜZENLENDİ
Muş Valiliğince organize edilen "Teröre Lanet Yürüyüşü" etkinliğine çok sayıda kişi katılarak, terörü lanetlediler.
TERÖRÜN İZİNİN SİLİNDİĞİ BÖLGELER ASFALTLANIYOR
TERÖRÜN İZİNİN SİLİNDİĞİ BÖLGELER ASFALTLANIYOR
Muş´ta güvenlik güçlerince gerçekleştirilen başarılı operasyonlarla terörden temizlenen bölgelere devlet hizmet götürmeye devam ediyor.
BALIKESİRLİ ÖĞRENCİLER MUŞ´U GEZDİ
BALIKESİRLİ ÖĞRENCİLER MUŞ´U GEZDİ
“Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Muş´a gelen Balıkesirli öğrenciler ve öğretmenleri, ilin tarihi kültürel ve tarihi yerleri tek tek gezerek buralar hakkında bilgi sahibi oldular.
MUŞLU SPORCULAR BOKS MÜSABAKASINDA DERECE YAPTI
MUŞLU SPORCULAR BOKS MÜSABAKASINDA DERECE YAPTI
Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan Alt Minik Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası oynanan final müsabakalarıyla sona erdi.
YETİM ÇOCUKLAR MŞÜ´DE DOYASIYA EĞLENDİ
YETİM ÇOCUKLAR MŞÜ´DE DOYASIYA EĞLENDİ
Muş İHH Derneğinin “Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında, ilimizdeki yetim çocuklar için Muş Alparslan Üniversitesi külliyesinde uçurtma şenliği düzenlendi.
EĞİTİM BİR SEN İSTİŞARE VE DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
EĞİTİM BİR SEN İSTİŞARE VE DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Muş Eğitim Bir Sen Şubesince, istişare ve divan toplantısı gerçekleştirildi. Sendika binasında gerçekleşen toplantıya, çok sayıda Eğitim Bir Sen ailesine mensup öğretmenler katıldı.
 MUŞ VAKFI´NIN VERECEĞİ BURS BAŞVURULARI BAŞLADI
MUŞ VAKFI´NIN VERECEĞİ BURS BAŞVURULARI BAŞLADI
Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı (Muş Vakfı), maddi durumu iyi olmayan ve Muş kütüğüne kayıtlı olan üniversite öğrencilerine vereceği burs başvuruları başladı.
OBİY-DER´DEN 100 ÖĞRENCİYE YARDIM
OBİY-DER´DEN 100 ÖĞRENCİYE YARDIM
Ömer Baran Yel İnsanı Yardım Derneği (ÖBİY-DER), tarafından 100 öğrenciye kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.
ŞEHİT DİGER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
ŞEHİT DİGER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
Diyarbakır Kulp İlçesi kırsalında PKK´lı teröristlerce daha önce düzenlenen el yapımı patlayıcının patlatılması sonucunda şehit olan 7 kişiden biri olan Muşlu Sinan Diger için Muş´ta tören düzenlendi.
PATLAMANIN BÜYÜKLÜĞÜ GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI
PATLAMANIN BÜYÜKLÜĞÜ GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI
Diyarbakır´da, terör örgütü mensuplarınca önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının sivil aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 7 kişi şehit oldu. Patlamanın büyüklüğü gün ağarınca ortaya çıktı.
30 Nisan Gazetesi
13.04.2019
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ve 7 Blok (70 Daire) Lojman Binasının Deprem Dayanımının Belirlenmesi ve Güçlendirme Projelerinin Hazırlanması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
Muş Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağı
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş Merkez İlçeleri ve Köylerine Ait Lojman Binalarının Zemin Etüt ve Geoteknik Raporlarının Hazırlanması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrınt
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
Motorin Diğer 20000 Litre Kurşunsuz Benzin 95 Oktan 2500 Litre Satım Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
 SAĞLIK BAKANLIĞI  İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
3 KISIM BAKIM ONARIM VE DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muş Merkez Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Doğalgaza Dönüşüm İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş İl Özel İdaresi Makine parkında bulunan çeşitli-araç-iş makinalarında kullanılmak üzere motorin alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer alma
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
Muş Alparslan Üniversitesi Giriş Kapısı ve Çevre Düzenlenmesi Geçici Kabul Eksikliklerinin Yüklenici Nam ve Hesabına Yaptırılması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ay
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜMÜ İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
TELERADYOLOJİ YÖNTEMİYLE RADYOLOJİK RAPORLAMA HİZMETİ ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mal satışa çıkarılmış olup:
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
6 Kalemden Oluşan 1 KAT Asfalt Sathi Kaplama İçin Konkasör Malzemesi Temini alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI
MUŞ HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI
Muş Hava Meydan Komutanlığına ait aşağıda cinsi, tahmini miktarı ve tahmini bedeli belirtilen BİÇİLMEMİŞ VAZİYETTE YABANİ OTLARIN satış işinin aşağıda belirtilen parasal tutar üzerinden 3212 sayılı kanun çerçevesinde GÖTÜRÜ BEDEL, KAPALI TEKLİF - AÇIK AR
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUTFAK GEREÇLERİ VE EV EŞYALARI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Pen Asfalt Nakliyesi Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI  MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE BAĞLI BİRİMLERDE GÖREV YAPAN SÜREKLİ İŞÇİLERE 2019 YILI YAZLIK VE KIŞLIK GİYİM EŞYALARI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kapsamında Kısmi Zamanlı Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
DOLAR
5.7227
EURO
6.3038
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:40 07:23 12:26 14:53 17:11 18:41
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1922 Erdek,Biga Yenice ve Mahmudiye`nin kurtuluşu.
2006 Bu akşam BERAAT GECESİ`dir. Kandiliniz Mübarek olsun!