MŞÜ´DEKİ TÜM AKADEMİK BİRİMLER YENİ EĞİTİM SEZONUNA HAZIR
Muş Alparslan Üniversitesi bünyesindeki tüm akademik birimler yeni eğitim öğretim sezonuna hazır.
Tarih: 25.7.2019 06:10:47

Muş Alparslan Üniversitesi, üniversiteye kayıt yaptıracak yeni öğrencileri karşılamaya hazır. Muş Alparslan Üniversitesi´ndeki tüm akademik birimler yeni eğitim sezona hazır. Bunlardannünyesinde Fen Bilgisi, İlköğretim Matematik, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İngilizce, Okul Öncesi, Sınıf Öğretmenliği ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Programları yer alan Eğitim Fakültesi, Üniversitenin yüksek puanlarla öğrenci kabul eden seçkin bir eğitim yuvası. Dekan Prof. Dr. Esin Kaya, “Eğitim Fakültesi öğrencileri çift ana dal veya yan dal programlarına başvuru yapabilmekte, Erasmus+ ve Farabi değişim programları aracılığıyla Avrupa´da ya da Türkiye´deki üniversitelerde öğrenim görebilme şansını yakalayabilmektedir. Eğitim Fakültesi programlarından mezun olan öğrenciler devlet okullarında ya da özel okullarda öğretmen olarak çalışabilme imkânına sahiptir. Kaya: “Eğitim Fakültesinde öğrencilerimizin kişisel, mesleki ve kariyer gelişimlerine destek sunacak Kukla Karagöz Yapım Atölyesi, STEM Laboratuvarı, Fen Bilgisi Laboratuvarları, Robotik Kodlama, 3B Yazıcı Atölyesi, Ahşap Oyuncak Atölyesi, Astronomi Atölyesi, Drama Atölyesi bulunmakta ve geleceğin eğitimleri olan STEM, kodlama ve 3D yazıcı eğitimleri verilmekte, ayrıca öğrencilerimize kariyer planlamalarına katkı sunulması amacıyla CBS eğitimi laboratuvar ortamında verilmektedir. Fakültemizde bu yıl ikincileri düzenlenen, iki adet Tübitak 4004 projesi (Mimatoy 2 ve Bilim Sahnede 2) yürütülmektedir” dedi. Prof. Kaya, mezunların istihdamı noktasında Türkiye ortalamalarının üstüne çıkan Eğitim Fakültesinin oldukça nezih ve ferah ortamlarda öğretim faaliyeti yürüttüğüne dikkat çekti.

“Öğrencilerin Doğru Tercih Yapmalarının Hem Kendileri Hem de Aileleri İçin Büyük Öneme Sahip”

Muş Alparslan Üniversitesinde bu yıl öğrenci alacak birimlerden Fen Edebiyat Fakültesi hakkında bilgi veren Dekan Prof. Dr. Harun Polat, yeni öğrencileri için yapmış oldukları hazırlıklardan bahsederek bölümler hakkında öğrencilerin doğru tercih yapmalarının hem kendileri hem de aileleri için büyük öneme sahip olduğunun altını çizdi. Polat: “Fen Edebiyat Fakültesini tercih etmeniz durumunda yaşamınızda olumlu yönde gelişmeler olacaktır. Hayata dair kurduğunuz hayallere ve hedeflerinize ulaştırmak için yurt dışı tecrübesi olan, alanlarında yetkin, genç ve dinamik öğretim elemanlarımız sizi görmek için sabırsızlanmaktadır. Size verecekleri temel bilgi ve becerilerle hem kendi hayatınızı hem de başkalarının hayatını olumlu yönde etkileyebileceksiniz. Fakültemiz, modern altyapısı, güncel programları, dinamik, genç kadrosu ve girişimci anlayışı ile tercih edilen bir fakültedir. Öğrenci değişim ve staj hareketliliği sayesinde yalnızca ilimizde değil, ülkemizin farklı yerlerinde, hatta yurtdışında eğitim imkânı bulabilirsiniz” diye belirtti.

Prof. Dr. Polat, tercih döneminde akılcı hareket etmenin, hayatın sonraki dönemleri açısından da çok önemli etkileri olacağına işaret etti.

“İİBF Bu Yıl da Bünyesine Kazandıracağı Yeni Öğrencilerini Bekliyor”

 Üniversitenin önemli fakültelerinden bir diğeri olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), eğitim gördüğü alanda çağdaş bilgi ve donanımlara sahip, en az bir alanda uzmanlık nitelikleri kazanmış ve kazandığı nitelikli bilgileri esnek ve yaratıcı bir biçimde kullanabilen, takım çalışması ve sorun çözme becerileri de gelişmiş bireyler yetiştirme amacıyla bu yıl da bünyesine kazandıracağı yeni öğrencilerini bekliyor. Fakülte ile ilgili bilgi veren Dekan Prof. Dr. Abdullah Kıran, İİBF bünyesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İktisat ve İşletme Bölümleri olmak üzere üç bölümde öğrencilerin öğrenimlerini sürdürdüklerini ve İşletmecilik ve Ticaret Bölümünün de önümüzdeki dönem öğrenci kabul edeceğini belirtti. İşletmecilik ve Ticaret Bölümünün devlet üniversitelerinde yaygın olmaması nedeniyle öğrenciler tarafından talep göreceğini belirten Kıran sözlerine şöyle devam etti: Kıran: “Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunları, idari yargı hâkimi, idari savcı, Danıştay ve Sayıştay´da uzman, Devlet Planlama Teşkilatı, Dışişleri Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, yerel yönetimlerin değişik birimleri, Hazine Müsteşarlığı, Dış Ticaret Müsteşarlığı, finans kurumları, bankalar ve rekabet kurulu gibi kurum ve kuruluşlarda orta ve üst düzey yönetici olarak çalışabilirler. Ayrıca interdisipliner bir bölüm olan ve Üniversitemizin bölgesel kalkınma odaklı misyonuyla yakından ilgili olan Tarım Ticareti İşletmeciliği bölümünü de önümüzdeki bir-iki yıl içerisinde açmayı planlıyoruz. Ayrıca fakülte olarak dört yıllık Sosyal Hizmet Programı açmak için de çalışmalarımız devam etmektedir. Gerek kamuda gerekse özel sektörde iş bulma imkânına sahip olan öğrencilerimiz Erasmus, Farabi gibi öğrenci değişim imkânlarıyla da farklı üniversitelerde öğrenimlerini devam ettirebilmektedirler. Ulusal ve uluslararası saygın üniversitelerde lisansüstü ve doktora eğitimlerini tamamlamış genç ve dinamik bir akademik kadroya sahibiz kadromuzla Türkiye´deki en iyi üniversiteler ile yarışır bir seviyedeyiz” ifadelerine yer verdi.

“İslami İlimler Fakültesi, Ulusal ve Uluslararası Pek Çok Etkinliğe İmza Attı”

 Üniversitenin göz dolduran fakültelerinden İslami İlimler Fakültesi, mezuniyet sonrası istihdam olanaklarını öğrencilere hatırlatarak Muşlu öğrencilere çağrıda bulundu. MEB ve DİB, Sağlık ve Adalet Bakanlıkları gibi geniş alanda istihdam imkânı sunan Fakültenin oldukça güçlü bir Arapça hazırlık sınıfı mevcut. Öğrenci kulüplerinin sunduğu imkânlarla sportif ve kültürel etkinliklere fırsat tanıyan, uzmanlık gerektiren alanlarda ihtisaslaşmanın önünü açan İslami İlimler Fakültesi, bugüne kadar ulusal ve uluslararası pek çok etkinliğe imza attı. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Abdülcelil Bilgin, “Haftalık seminerlerin, özel kursların ve derslerin, her yıl çeşitli alanlarda düzenlenen yarışmaların, bilimsel ve aktüel dergilerin, duvar gazetelerinin bulunduğu İslami İlimler Fakültesi, bölgenin en başarılı ilahiyat eğitimini verdiği iddiasındadır. Bu başarıda bizlere eşlik edecek ve bizi güçlü kılacak öğrencilerimizi hayat yolunda bizimle birlikte yürümeye bekliyoruz” dedi.

“Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Öğrenciler İçin Oldukça Cazip İmkânlar Sunuyor”

 İki yıl önce açılan ve kısa sürede akademik kadrosunu tamamlayan Uygulamalı Bilimler Fakültesi, öğrenciler için oldukça cazip imkânlar sunuyor. Konuyla ilgili bilgi veren Dekan Prof. Dr. Yaşar Karadağ, özellikle karşılıksız burs fırsatı sunuyor olması itibarı ile Fakülteye yoğun bir ilgi duyulmasını beklediklerini ifade etti. Konuyla ilgili bilgi veren Prof. Karadağ, Ziraat Mühendisi diploması veren fakültede öğrencilerin tamamına Muş Vakfı tarafından 175 TL, bölümlerde ilk üç dereceye giren öğrencilere de YÖK tarafından 750 TL bursun, 4 yıl boyunca verileceğini ifade etti ve sözlerini şöyle tamamladı: “Mezunlarımız çok geniş bir alanda iş imkânları ile karşı karşıya kalacaklar. Örneğin, Bitkisel Üretim alanında Tarım ve Orman Bakanlığı´na bağlı merkez ve taşra teşkilatlarında, Tarımsal Araştırma Enstitülerinde, Belediyelerde, tıbbi-aromatik bitkileri işleyen sanayi kollarında, yeşil alan tesisi ile ilgili projelerde istihdam söz konusu olabilecek. Aynı şekilde Hayvansal Üretim alanında Tarım ve Orman Bakanlığı´na bağlı merkez ve taşra teşkilatlarında, Tarımsal Amaçlı Birlik ve Kooperatiflerde ve yem sanayi tesisleri ve işletmeleri ile hayvancılık işletmelerinde iş bulmak çok kolay olacak” dedi.

Yüksekokullar Fakülte Olma Yolunda Hızla İlerliyor

Üniversitenin yeni hizmete giren okullarından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, sporu ve sporcuyu seven bir üniversite yönetimine sahip olduğu için kısa sürede büyük atılımlar yapmış bulunuyor. Yüksekokulu tanıtan Müdür Prof. Dr. Hüseyin Kırımoğlu, “Bölgedeki en fazla akademik personele sahip yüksekokullardan biri olmamız, Türkiye´de sadece iki üniversitede bulunan ‘Engelliler için Egzersiz ve Spor Eğitimi´ bölümüne yer vermemiz, fakülte olmak için YÖK nezdinde gerekli girişimleri başlatmış bulunmamız, lisansüstü (Tezli, Tezsiz Yüksek Lisans ve Doktora) programları açısından Doğu´daki neredeyse tek BESYO olmamız, tercih edilmemiz için en önemli gerekçeleri oluşturuyor” dedi. 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
VALİ GÜNDÜZÖZ, ÇOCUKLARA EĞİTİMİN VE OKUMANIN ÖNEMİNİ ANLATTI
VALİ GÜNDÜZÖZ, ÇOCUKLARA EĞİTİMİN VE OKUMANIN ÖNEMİNİ ANLATTI
Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Milli Eğitim Vakfı Fatih İlkokulu´nda düzenlenen 2019-2020 eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlamaları”na katılan Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, programa katılan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğitimin ne denli önemli olduğunu anlattı.
TELEFONLA GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR
TELEFONLA GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR
Muş merkeze bağlı Yukarısızma ve Çiçekli köyündeki vatandaşlar, şebekeleri çekmediği için 3-4 kilometre yol yürüyerek dağın tepesinde telefonla görüşmeye çalışıyor.
VALİ GÜNDÜZÖZ: “O ÇOCUKLAR DA OKUYABİLİRDİ”
VALİ GÜNDÜZÖZ: “O ÇOCUKLAR DA OKUYABİLİRDİ”
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Diyarbakır´da çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan annelerin gözü yaşlı beklediğini belirterek, “O çocuklar da okuyabilirdi” dedi.
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN TAZİYE ZİYARETİ
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN TAZİYE ZİYARETİ
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı (ICAO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Suat Hayri Aka´nın vefat eden babasının taziye ziyaretinde bulundu.
KARADAĞ, III. TARIM VE ORMAN ŞURASI´NA KATILDI
KARADAĞ, III. TARIM VE ORMAN ŞURASI´NA KATILDI
Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Orman Genel Müdürlüğü´nde düzenlenen III. Tarım ve Orman Şurası Grup Başkanları toplantısına katıldı.
MALAZGİRT´TE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ
MALAZGİRT´TE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ
Muş´ta milli takım altyapısını oluşturmak için 2006 doğumlu sporcuların katılımıyla seçmeler yapıldı.
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
2019-2020 eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlamaları” Milli Eğitim Vakfı Fatih İlkokulunda düzenlenen törenle kutlandı.
MUŞ BELEDİYESİ EKİPLERİNİN 3 SAATLİK AT KURTARMA OPERASYONU
MUŞ BELEDİYESİ EKİPLERİNİN 3 SAATLİK AT KURTARMA OPERASYONU
Muş´un Kale Bağlarındaki 4 metrelik yüksek bir alandan yuvarlanıp sıkışan at, belediye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu çıkarıldı.
SUNGULU GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİLER
SUNGULU GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİLER
Gençlik Merkezi Müdürlüğü´nün hayata geçirdiği “Mobil Gençlik Merkezi”nin bu sefer ki durağı Sungu Eğitimciler Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu.
YURTTUTAN KÖYÜ KAZI GÖLETİ ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
YURTTUTAN KÖYÜ KAZI GÖLETİ ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
İl Özel İdaresi ekipleri tarafından kısa bir süre önce başlatılan Yurttutan Köyü Kazı Göleti çalışması tamamlandı.
VARTO´DA İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
VARTO´DA İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
Varto ilçesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılı düzenlenen törenle başladı.
MUŞ´TA “TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ” DÜZENLENDİ
MUŞ´TA “TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ” DÜZENLENDİ
Muş Valiliğince organize edilen "Teröre Lanet Yürüyüşü" etkinliğine çok sayıda kişi katılarak, terörü lanetlediler.
TERÖRÜN İZİNİN SİLİNDİĞİ BÖLGELER ASFALTLANIYOR
TERÖRÜN İZİNİN SİLİNDİĞİ BÖLGELER ASFALTLANIYOR
Muş´ta güvenlik güçlerince gerçekleştirilen başarılı operasyonlarla terörden temizlenen bölgelere devlet hizmet götürmeye devam ediyor.
BALIKESİRLİ ÖĞRENCİLER MUŞ´U GEZDİ
BALIKESİRLİ ÖĞRENCİLER MUŞ´U GEZDİ
“Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Muş´a gelen Balıkesirli öğrenciler ve öğretmenleri, ilin tarihi kültürel ve tarihi yerleri tek tek gezerek buralar hakkında bilgi sahibi oldular.
MUŞLU SPORCULAR BOKS MÜSABAKASINDA DERECE YAPTI
MUŞLU SPORCULAR BOKS MÜSABAKASINDA DERECE YAPTI
Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan Alt Minik Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası oynanan final müsabakalarıyla sona erdi.
YETİM ÇOCUKLAR MŞÜ´DE DOYASIYA EĞLENDİ
YETİM ÇOCUKLAR MŞÜ´DE DOYASIYA EĞLENDİ
Muş İHH Derneğinin “Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında, ilimizdeki yetim çocuklar için Muş Alparslan Üniversitesi külliyesinde uçurtma şenliği düzenlendi.
EĞİTİM BİR SEN İSTİŞARE VE DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
EĞİTİM BİR SEN İSTİŞARE VE DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Muş Eğitim Bir Sen Şubesince, istişare ve divan toplantısı gerçekleştirildi. Sendika binasında gerçekleşen toplantıya, çok sayıda Eğitim Bir Sen ailesine mensup öğretmenler katıldı.
 MUŞ VAKFI´NIN VERECEĞİ BURS BAŞVURULARI BAŞLADI
MUŞ VAKFI´NIN VERECEĞİ BURS BAŞVURULARI BAŞLADI
Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı (Muş Vakfı), maddi durumu iyi olmayan ve Muş kütüğüne kayıtlı olan üniversite öğrencilerine vereceği burs başvuruları başladı.
OBİY-DER´DEN 100 ÖĞRENCİYE YARDIM
OBİY-DER´DEN 100 ÖĞRENCİYE YARDIM
Ömer Baran Yel İnsanı Yardım Derneği (ÖBİY-DER), tarafından 100 öğrenciye kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.
ŞEHİT DİGER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
ŞEHİT DİGER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
Diyarbakır Kulp İlçesi kırsalında PKK´lı teröristlerce daha önce düzenlenen el yapımı patlayıcının patlatılması sonucunda şehit olan 7 kişiden biri olan Muşlu Sinan Diger için Muş´ta tören düzenlendi.
PATLAMANIN BÜYÜKLÜĞÜ GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI
PATLAMANIN BÜYÜKLÜĞÜ GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI
Diyarbakır´da, terör örgütü mensuplarınca önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının sivil aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 7 kişi şehit oldu. Patlamanın büyüklüğü gün ağarınca ortaya çıktı.
30 Nisan Gazetesi
13.04.2019
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ve 7 Blok (70 Daire) Lojman Binasının Deprem Dayanımının Belirlenmesi ve Güçlendirme Projelerinin Hazırlanması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ)
Muş Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağı
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş Merkez İlçeleri ve Köylerine Ait Lojman Binalarının Zemin Etüt ve Geoteknik Raporlarının Hazırlanması Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrınt
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
Motorin Diğer 20000 Litre Kurşunsuz Benzin 95 Oktan 2500 Litre Satım Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
 SAĞLIK BAKANLIĞI  İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
3 KISIM BAKIM ONARIM VE DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muş Merkez Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Doğalgaza Dönüşüm İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
Muş İl Özel İdaresi Makine parkında bulunan çeşitli-araç-iş makinalarında kullanılmak üzere motorin alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer alma
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
Muş Alparslan Üniversitesi Giriş Kapısı ve Çevre Düzenlenmesi Geçici Kabul Eksikliklerinin Yüklenici Nam ve Hesabına Yaptırılması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ay
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜMÜ İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BAKANLIĞI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
TELERADYOLOJİ YÖNTEMİYLE RADYOLOJİK RAPORLAMA HİZMETİ ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
T.C. MUŞ İCRA DAİRESİ
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mal satışa çıkarılmış olup:
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
6 Kalemden Oluşan 1 KAT Asfalt Sathi Kaplama İçin Konkasör Malzemesi Temini alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI
MUŞ HAVA MEYDAN KOMUTANLIĞI
Muş Hava Meydan Komutanlığına ait aşağıda cinsi, tahmini miktarı ve tahmini bedeli belirtilen BİÇİLMEMİŞ VAZİYETTE YABANİ OTLARIN satış işinin aşağıda belirtilen parasal tutar üzerinden 3212 sayılı kanun çerçevesinde GÖTÜRÜ BEDEL, KAPALI TEKLİF - AÇIK AR
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUTFAK GEREÇLERİ VE EV EŞYALARI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
MUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Pen Asfalt Nakliyesi Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI  MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MUŞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE BAĞLI BİRİMLERDE GÖREV YAPAN SÜREKLİ İŞÇİLERE 2019 YILI YAZLIK VE KIŞLIK GİYİM EŞYALARI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
MUŞ ÖZEL İDARESİ
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kapsamında Kısmi Zamanlı Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
DOLAR
5.7227
EURO
6.3038
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:40 07:23 12:26 14:53 17:11 18:41
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1922 Erdek,Biga Yenice ve Mahmudiye`nin kurtuluşu.
2006 Bu akşam BERAAT GECESİ`dir. Kandiliniz Mübarek olsun!