Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

MÜDÜR ENGİN, OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Muş İl Milli Eğitim Müdürü Emin Engin, Muş merkez Milli Eğitim Vakfı Fatih Ortaokulunu ve Kırköy Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek, okulun durumu hakkında okul müdürlerinden bilgi aldı.

Okul ziyareti programlarına devam eden Muş İl Milli Eğitim Müdürü Emin Engin, ilk olarak Muş merkez Milli Eğitim Vakfı Fatih Ortaokulunu ziyaret ederek, okulun genel durumu hakkında Okulun Müdürü Aydın Güngör´den bilgi aldı. Okul Müdürü Güngür´den okulla ilgili bilgi alan Müdür Engin daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir toplantı yaparak, öğretmenlere tecrübe paylaşımında bulunarak, 2020 Eğitim Vizyonu ile ilgili bilgiler verdi. Yapılan okul ziyareti ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Müdür Engin: ?Okul ziyareti programımız kapsamında bu kez Muş merkez Milli Eğitim Vakfı Fatih Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Okul Müdürü Aydın Güngör´den okul hakkında bilgi aldık. Daha sonra okulun öğretmenler ile bir araya gelerek tecrübe paylaşımı ve tavsiyelerde bulunarak, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında başarının arttırılmasına yönelik yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk.  Öğrencilerle sohbet ederek eğitim ile ilgili fikirlerini dinledik. Ziyaretlerimiz devam edecektir? dedi. Müdür Engin, okulun bahçesinde karşılaştıkları öğrencilerle de sohbet ederek, onlara okumaları konusunda çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Müdür Engin Kırköy Okulunu da Ziyaret Etti

Okul ziyaretleri programları kapsamında Müdür Engin, Kırköy Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu. Okul idarecilerinden okul hakkında bilgi alan Engin, sınıfları gezerek öğrencilerin ders etkinliğine katıldı, öğrencilerin okullarıyla ilgili hayallerini, projelerini dinledi. Öğretmenler ile bir araya gelerek tecrübe paylaşımı ve tavsiyelerde bulunduktan sonra da okuldan ayrıldı.