Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

MUSTAFA SANDAL MALAZGİRT´TE KONSER VERDİ

26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi´nin 948. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Malazgirt İlçesi´ne gelen sevilen şarkıcı Mustafa Sandal, Malazgirtlilere konser verdi.

Sevilen şarkıcı Mustafa Sandal, Malazgirt İlçesi´nde konser verdi. 1071 Malazgirt Zaferi´nin 948. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Malazgirt İlçesi´ne gelen ünlü şarkıcı Sandal, Malazgirt Tarihi Milli Park alanında sevenleriyle bir araya gelerek, sevenlerin unutulmaz bir gece yaşattı. Konser alanını dolduran binlerce kişi, Sandal´ın şarkılarıyla coştu. Konserde sevenlerine kısa bir konuşma yapan sevilen şarkıcı Sandal: ?Tarihi Malazgirt ilçesinde bulunmaktan son derece onurlu ve gururluyum. Ege tarafından geliyorum. Bugün uçakla Muş´a geldim. Muş´tan buraya gelirken yolda oldukça durduk. Hakikaten burada bu muhteşem manzarayı seyrettim, etrafı seyrettim, çobanları seyrettim ve biraz yolları görüntüledim. Dedim ki, bir gün önce ege tarafındaydım ve Allah´a şükürler olsun ki bugünde Türk bayrağı altında bir Türk vatandaşı olarak burada olmaktan dolayı çok mutluyum ve kendimi çok şanlı hissediyorum.  Bu yüzden buraya gelirden acaba bu enerjiyi burada yakalar mıyım diye düşündüm. Fakat burada yaşadığım bu sahne unutulacak gibi değil. Çok güzel bir atmosfer, ben buradan bir selfie çekmeden gitmeyeceğim. Buraya beni dinelemeye gelen herkese son sevgilerimi sunuyorum. Ayrıca bizleri evlerinde ağırlayan İlçe Kaymakamımız Sayın Emre Yalçın ve Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Altın´a gösterdikleri misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyorum? ifadelerini kullandı.

Konser, şarkı Mustafa Sandal´ın şarkılarıyla devam ederken, Malazgirt İlçe Kaymakamı Emre Yalçın ve Belediye Başkanı Cengiz Altın, şarkıcı Sandal´a konser sonunda Malazgirt anısına plaket takdim ettiler.

Mustafa Sandal´ın Konseri İle Halkımız Zaferi Kutladılar

26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi´nin 948. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Malazgirt İlçesi´ne gelerek sevenleriyle buluşan Mustafa Sandal´ı Malazgirt İlçesi´nde ağırlamaktan büyük bir onur ve keyif duyduklarını ifade eden Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın ise, zaferin yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutladıklarını söyledi. Başkan Altın: ?26 Ağustos Zafer etkinlikleri kapsamında bu akşam sevilen şarkıcı Mustafa Sandal´ı konuk etmenin mutluluğunu yaşadık. Kendisi artık fahri bir Malazgirtli hemşehrimiz olmuştur, bundan sonra daha sık görüşmeyi umuyoruz. Kendisine ve konser alanını tıka basa dolduran halkımıza tekrar teşekkür ediyorum? dedi.