“İNSANI DÜZELTİRSEK, DÜNYA DÜZELİR”

KIZILAY 7 BİN MASKE DAĞITTI

GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BULANIK’TA LGS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ENGİN, MUŞ ÖZEL BİLİM TEKNİK KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

ÇİLEKLER ÇOCUKLARIN ELLERİNDE YETİŞİYOR

“AMAÇ ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN”

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


“İNSANI DÜZELTİRSEK, DÜNYA DÜZELİR”

KIZILAY 7 BİN MASKE DAĞITTI

GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BULANIK’TA LGS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ENGİN, MUŞ ÖZEL BİLİM TEKNİK KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

ÇİLEKLER ÇOCUKLARIN ELLERİNDE YETİŞİYOR

“AMAÇ ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN”

TUNÇEL´DEN YKS KURSLARINA DENETİM

Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Tunçel, İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü´nce açılan Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) kurslarını denetleyerek, kurslara katılan öğrencilerle hasbıhal etti.

Bulanık İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü´nce açılan Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) kursları tüm hızıyla devam ediyor. İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğünce açılan YKS kurslarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Tunçel ve Halk Eğitimi Merkezi ve ASO İlçe Müdürü Metin Bostancı ziyaret ederek, denetimde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Tunçel, Halk Eğitimi Merkezi ve ASO İlçe Müdürü Metin Bostancı´dan kursların gidişatı ile ilgili bilgile aldı.  Bostancı: ? Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğünce 2019-2020 eğitim öğretim yılında açılan Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) kurslarındaki öğrencilerimizin seviyelerini belirlemek, gelişmelerini izlemek, eksiklerini tespit edip önlem almak amacıyla rutin olarak deneme sınavları yapıyoruz. Ayrıca 292 öğrenci 10 sınıf ve deneyimli öğretmenlerden oluşan bir kadro ile eğitim veriyoruz. Eğitimlerimiz aksatılmadan devam ediliyor. Kurslara katılım sağlayan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim? dedi.

?YKS Kurslarının Başarısı Üst Düzeylerde Olduğunu Görmekteyiz?

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Tunçel ise, Halk Eğitim Merkezi ve (ASO) Müdürlüğünce açılan YKS kurslarını denetleyerek kurs hakkında bilgi aldıklarını söyledi. YKS kurslarına 292 öğrencinin katılım sağladığını ifade eden Müdür Tunçel, eğitimlerin verimli bir şekilde sürdürüldüğünü kaydetti. Kurslara katılım sağlayan öğrencilerle sohbet ettiğini ifade eden Müdür Tunçel, öğrencilere başarılar diledi. Tunçel: Özel dershanelerle kıyaslandığında 4 yıldan beri Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde açılan Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) kurslarının başarısının üst düzeylerde olduğunu görmekteyiz. YKS kurslarındaki başarının emin adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesidir. Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve ekibini özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum? ifadelerini kullandı.