Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

TÜRKİYE İKİNCİSİ COŞKUN´A ÖDÜL

Türkiye Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonası´nda 56 kg´da Türkiye ikincisi olan Muş İl Telekom Spor Kulübü sporcusu Ömer Faruk Coşkun ödüllendirildi.

15-20 Temmuz 2019 tarihleri arasında Gümüşhane´de Türkiye Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonasında 56 kg´da Türkiye ikincisi olan Muş İl Telekom Spor Kulübü sporcusu Ömer Faruk Coşkun, Kulüp Başkanı Evren Zeren ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Çoşkun´un Kulüp ziyaretine Sporcu Antrenörü Eyüp Aksoy, Kulüp Yöneticileri Mehmet Akif Çavuş, Erman Tice ve Muhammed Hanifi Öncel de bulundu. Yapılan ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Evren Zeren, Muş´ta başarılı sporcuların olduğunu ve bu sporcuların belirledikleri hedeflere adım adım ilerlediğini söyledi. Sporcu Ömer Faruk Coşkun´un Türkiye ikincisi olmasının kendileri için bir sevinç ve iftihar kaynağı olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Zeren, bu başarıların kolay elde edilebilecek başarılar olmadığını kaydetti. Başkan Zeren: ?Türkiye şampiyonasında Türk Telekom olarak ilimizi temsil eden sporcumuz Ömer Faruk Coşkun´un Türkiye ikincisi olması bizim için bir sevinç ve iftihar kaynağı olmuştur. Bunlar kolay elde edilebilecek başarılar olmayıp, herkese nasip olmayacak özelliklerdir. Gerçekten Muş´ta yetişen, Muş´un yetiştirdiği sporcularda emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum. Çünkü önemli bir başarı elde ettiler, Türkiye şampiyonu olmak, Avrupa-dünya şampiyonu olmak gerçekten çok zor elde edilecek bir başarı. Ama imkansız değildir? diye belirtti.

?Desteğimiz Devam Edecektir?

Kulüp sporcularına gereken desteği devam ettireceklerinin altını çizen Zeren, gençlere destek verildiğinde gençlerin neler başarabileceğini Çoşkun´un gösterdiğini söyledi. Başkan Zeren: ?Bu başarıların devamı adına Türk Telekom olarak sporcumuza ve sporcularımıza desteğimiz devam edecektir. Destek verildiğinde, gençlerimizin neler başarabileceğini bu gençlerimiz gösterdi. Türk Telekom olarak her daim onların yanında olduğumuzu, onları desteklediğimizi bilmenizi isterim? dedi. Başkan Zeren, konuşmasının ardından Çoşkun´u altınla ödüllendirerek başarı dileğinde bulundu.