“İNSANI DÜZELTİRSEK, DÜNYA DÜZELİR”

KIZILAY 7 BİN MASKE DAĞITTI

GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BULANIK’TA LGS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ENGİN, MUŞ ÖZEL BİLİM TEKNİK KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

ÇİLEKLER ÇOCUKLARIN ELLERİNDE YETİŞİYOR

“AMAÇ ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN”

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


“İNSANI DÜZELTİRSEK, DÜNYA DÜZELİR”

KIZILAY 7 BİN MASKE DAĞITTI

GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BULANIK’TA LGS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ENGİN, MUŞ ÖZEL BİLİM TEKNİK KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

ÇİLEKLER ÇOCUKLARIN ELLERİNDE YETİŞİYOR

“AMAÇ ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN”

UĞURLU ÖĞRENCİLER MASA TENİSİ´NDE İL BİRİNCİSİ OLDU

Liselerarası masa tenisi il seçmesinde genç erkekler kategorisinde Muş Uğur Lisesi öğrencileri takım olarak il birincisi oldu.

2018-2019 eğitim öğretim yılı okul sporları kapsamında Muş Yeni Spor Salonu´nda yapılan liselerarası masa tenisi il seçmesinde genç erkekler kategorisinde Muş Uğur Lisesi öğrencileri takım olarak il birincisi oldu. Okul Sporları Federasyonu´nun düzenlemiş olduğu okul sporları faaliyetleri kapsamında liselerarası masa tenisi il seçmesi Muş Yeni Spor Salonu´nda gerçekleştirildi. Masa tenisi seçmesinde grup maçlarında karşılaşmalarını set vermeden kazanan Muş Uğur Lisesi´nin Uğurlu öğrencileri, Azad Kandemir, Eren Dizdaroğlu, Serhat Şentürk ve Yusuf Asrav okullar arası il şampiyonu oldular.  Seçmelere katılan genç erkekler kategorisi okullar arası masa tenisi müsabakalarında Muş Uğur Lisesi öğrencileri takım olarak il birincisi oldular. Bu başarılarıyla ilimizi okullar arası bölge şampiyonasında uğurlu öğrenciler temsil edecekler.  Galibiyet sonrası Muş Uğur Lisesi Müdürü Bekir Gülsarı, masa tenisi müsabakasında il birincisi olan Uğurlu öğrencileri tebrik ederek, öğrencilere başarılar diledi. Şampiyon öğrencilerini odasında ağırlayan Müdür Gülsarı: ?Başarılı olan öğrencilerimizi, onların başarısında emeği geçen Beden Eğitimi öğretmeni Özkan Yurtdaş´ı başarılarından dolayı tebrik etti.  Öğrencilerin eğitim-öğretimin yanı sıra sportif ve kültürel faaliyetlerle ilgilenmesi, başarılar elde etmesinin sevindirici olduğunu ve kendileriyle gurur duydum? dedi.

Muş Uğur Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Özkan Yurtdaş da, öğrencilerin okulu ve Muş´u temsil edecekleri için çok mutlu olduğunu dile getirdi.  Galibiyet alan Uğur Lisesi gençler ise; okulu ve Muş´u bu başarıyla temsil etmek için şampiyona tarihine kadar çalışacaklarını ve başarılarını da bölge şampiyonasında devam ettirmek istediklerini söylediler.