Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

UZAN, RÜSTEMGEDİK´TE YAPILAN ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Bulanık Kaymakamı ve Rüstemgedik Belde Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, beldede yapılan mesire alanı ile beldeye yaşam kalitesi sunduklarını söyledi.

Bulanık Kaymakamı ve Rüstemgedik Belde Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, beldede yapılan çalışmaları yerinde denetledi. Beldeyi yaşam merkezi haline getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerinin altını çizen Kaymakam ve Başkan Vekili Uzan, beldeye kazandırılan 10 bin m2´lik mesire alanı içerisinde yer alan çocuk oyun grubu, spor aletleri, 10 adet kamelya ile vatandaşlara güzel hizmet verecek olan bir alana dönüştürdüklerini söyledi. Uzan: ?Rüstemgedik Belediyemizde devam eden mesire alanı çalışmaları son hızıyla sürüyor. Beldede yaptığımız çalışma alanlarını dolaşarak semt sahasını ve mesire alanı içerisinde yer çalışmaları inceledik.  Beldeye kazandırılan 10 bin m2´lik mesire alanı içerisinde yer alan çocuk oyun grubu, spor aletleri, 10 adet kamelya ile vatandaşlara güzel hizmet verecek olan bir alana dönüştürüldü.  Alt zemin çalışmasının tamamlanmasının ardından tamamen bitmiş olacak olan mesire alanında vatandaşlar ailece vakit geçirecekleri, piknik yapabilecekleri alana kavuşmuş olacaklar.  Spor Toto tarafından yapılan semt sahanın da alana kazandırılmasıyla iyi bir yenilik kazanan mesire alanı, sosyal aktivitelerin yerine getirileceği bir yaşam merkezi şeklini alacak. Öte yandan ilkbahar ayından beri yollar üzerinde yaptığımız çalışmalar kilitli parke döşeme işlemleri ile devam ediyor. Hava şartlarına aldırmadan eksik kalan çalışmalarımızı tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Belde içerisinde açılmayan yolları açtık, genişlettik, kilitli parke taşlarımızı döşedik artık son aşamasına geldik. Vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek, hak ettikleri hizmeti yerine getirmek adına görevimizin son gününe kadar en iyi şekilde sürdüreceğiz? ifadelerini kullandı.

Belde halkı ise, Kaymakam ve Başkan Vekili Uzan´a teşekkür ederek, Uzan´ın yapmış olduğu hizmetlerle beldenin çehresinin değiştiğini ve yaşanılır bir belde haline geldiğini söylediler.