Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

“TÜTÜN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULSUN”

Tütün Üreticisi Vergi İndiriminde Diretiyor

Girişimcilik Kursları Devam Ediyor

Girişimcilik Kurslarına Başvurular Yarın Sona Eriyor

Yurtçim İhracat Rakamlarını Yükseltti

Ekonomide Van ın Önündeyiz

Muş Artık İhracat Yapan İller Arasındadır

HABERİMİZ HAREKETE GEÇİRDİ

Fedakar Öğretmen

Bayan Öğretmene Çirkin Saldırı

Enerjisi Bitmiyor

Öğrencilere Satranç Öğrettiler

Yurtçim Yine Birinci

Suriye deki Kan Davası Muş a Taşındı


Pekbay’dan Yatırım Değerlendirmesi

MŞÜ ‘Gravür Çalıştayı’na Hazırlanıyor

BARAJLAR TÖRENLE AÇILDI

Sahte ‘Galericiler’ Adliyeye Sevk Edildi

MUŞ’TA YARALI KUŞLAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

Memur-Sen, Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

ÇOCUK EVLENMELERİNDE MUŞ

?YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ?

Bulanık İlçesi´nde yoğun şekilde devam eden sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanma aşamasında olduğunu ifade eden Bulanık Belediye Eş Başkanı Adnan Topçu, ilçede yaptıkları çalışmalar ile 31 Mart yerel seçimleri öncesinde halka verdikleri sözleri yerine

Bulanık İlçesi´nde çalışmalar devam ediyor. İlçe merkezinde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları yerinde denetleyen Bulanık Belediye Eş Başkanı Adnan Topçu, belediye ekipleri tarafından ilçede yoğun şekilde süren sıcak asfalt çalışmalarının bitme aşamasında olduğunu dile getirerek, çevreye ve ilçe halkına hizmetlerden kaynaklı verdikleri rahatsızlıktan dolayı da özür diledi. Gayelerinin Bulanık İlçesi´ni daha yaşanılır bir merkez haline getirmek olduğunu vurgulayan Topçu: ?İlçe genelinde yol yapım ve sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bulanık Belediyesi olarak çarşı merkezi başta olmak üzere şehrin yoğun olarak kullandığı alanlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekiplerimiz ilçe genelinde altyapı çalışmalarının tamamlandığı, deforme olan yolları yenileme kapsamında Suat İshakoğlu Caddesi ve Sultan Alparslan Caddesi başta olmak üzere şehrin ´T´ yolu olarak adlandırılan alanında sıcak asfalt çalışmasını başlattı. Geçen hafta perşembe günü başlayan çalışmalarımız yoğunluk kazandı.  Bin 700 metrelik alanın sıcak asfalt ile kaplandığı ve yoğun kullanılan caddelerde sürdürülen çalışmalar kısa sürede tamamlanarak ilçe halkının hizmetine açılacak. Çarşı esnafının ve halkın yoğu olarak kullandığı alanlarda başlattığımız sıcak asfalt çalışmasından hem biz hem de ilçe halkı memnun kaldı. Altyapı çalışmalarından dolayı ilçemizde toz oldukça fazlaydı sıcak asfalt sayesinde bu durumda hem tozdan kurtulma hem de ulaşımda kolaylığı sağlama konusunda hep birlikte rahat etmiş olacağız. Halkın istekleri doğrultusunda hizmetleri yerine getireceğimize söz verdik. Yaptığımız çalışmalar ile sözlerimizi yerine getiriyoruz. Çevreye ve İlçe halkına hizmetlerden kaynaklı vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı da özür diliyoruz? dedi.

?Elimizden Gelen Özveriyi Göstereceğiz?

Çalışmaları denetleyen Eş Başkan Topçu, çalışmaları denetlediği sırada ilçe esnafı ve halkı ile de bir araya geldi. İlçe halkına çalışmalar hakkında bilgi veren Topçu, ilçenin altyapı ve üstyapısını sağlamlaştırmak adına ellerinden gelen özveriyi gösterdiklerini ve göstereceklerinin altını çizdi. Topçu: ?Kış sezonu gelmeden başlatılan kilitli parke çalışmalarının yanında mahallelerde sathi kaplama hizmetlerini de yerine getireceğiz. Şehrin altyapısını sağlamlaştırmak için elimizden gelen özveriyi göstereceğiz. Tek gayemiz halka verdiğimiz sözlerini bir bir yerine getirmektir. Bu bağlamda belediye olarak çalışmalarımıza yoğun verdik? diye belirtti. İlçe halkı ve esnafı ise,  belediyenin yapmış olduğu çalışmalardan memnun olduklarını ifade ettiler.